Regulamin sklepu internetowego

   Szanowni Państwo!

   Informujemy, że sprzedaż produktów InkTec dla klientów detalicznych i hurtowych jest prowadzona wyłącznie w formie wysyłkowej do paczkomatów INPOST, opłata 12.- zł . Płatność: przedpłata na rachunek bankowy, numer rachunku prześlemy po złożeniu zamówienia. Przed złożeniem zamówienia proszę na stronie Inpost wybrać odpowiedni dla Państwa paczkomat.

https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Dla Państwa wygody proszę skopiować /zapisać adres i numer paczkomatu, informacja ta będzie wymagana przy składaniu zamówienia. W wyjatkowych sytuacjach, po uzgodnieniu telefonicznym, istnieje możliwość dostawy towaru za pośrednictwem kuriera Inpost lub Poczty Polskiej. 

w przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 71 78-078-26.
   Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 


 

Regulamin sklepu opisuje warunki i zasady dotyczące realizacji składanych zamówień, oraz zasady dotyczące obsługi posprzedażnej.

 


 

1. Informacje podstawowe

 Właścicielem i operatorem serwisu / sklepu internetowego /, działajacego pod adresem:  www.marker.pl

jest przedsiębiorstwo MARKER z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Góreckiej 57 A

NIP: 894-105-23-93,  REGON: 930825344.

Rachunek bankowy:

ING Bank Śląski SA.

Rachunek nr 15 1050 1575 1000 0090 9443 9727

Kontakt w godz. 9-16, od poniedziałku do piątku.

tel. 71 78 078 26  / mobilny /

e-mail: marker@marker.pl

 

 1. Sklep zawiera podstawowe informaje na temat materiałów eksploatacyjnych do drukarek,

              produkcji InkTec Co. Ltd. które są bezpieczną altenatywą oryginalnych materiałow, zapewniającą tanie    

              drukowanie oraz istotne oszczędności.

 1. Prezentowane w sklepie informacje o produktach i cenach, są  zbiorem informacji niezbędnych do zawarcia umowy kupna-sprzedaży.

 2. Umowę kupna-sprzedaży uważa się za wiążącą po spełnieniu następujących warunków:

              a) nabywca złożył za pośrednictwem sklepu internetowego zamówienie na prezentowane w nim produkty,

               b) sprzedawca potwierdził realizację złożonego zamówienia w formie pisemnej za pośrednictwem poczty

                     elektronicznej.

         4. Zamówienia w sklepie internetowym są realizowane wyłacznie na terenie Polski.

 

2. Zamówienia i realizacja dostaw

 1. Zamówienia złożone przez nabywców z miasta Wrocławia można zrealizować po uzgodnieniu terminu w lokalu siedziby firmy przy ul. Góreckiej 57 A / , po otrzymaniu potwierdzenia realizacji / .   W wyjątkwych stytuacjach zamówienie może być zrealizoane w inny sposób ustalony ze sprzedawcą.

        2. W pozostałych przypadkach realizacja zamówień / wysyłka / w terminie 1-3  dni roboczych.

         3. Dostawa zamówionych produktów :

-realizowana za pośrednctwem paczkomatów Inpost, / zamówienia złożone do godz. 11 /, odbiór z paczkomatu możliwy już w następnym dniu roboczym, w zależności od możliwości logistycznych firmy kurierskiej.

- realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej :  Paczka +   2-3 dni robocze, Paczka + Ekspres  1-2 dni robocze / zależnie od możliwości Poczty Polskiej SA w tym zakresie. /

- realizowana za pośrednictwem poczty kurierskiej DPD, w następnym dniu roboczym. /  dotyczy przesyłek powyżej 5 kilogramów,  po wcześniejszym uzgodnieniu /

 

3. Koszt dostawy

 1. Przesyłki do paczkomatów Inpost płatne przelewem/ przedpłata / =12,- zł
 2. Przesyłki pocztowe, płatne przelewem /przedpłata / = 16,- zł
 3. Przesyłki pocztowe z pobraniem należnośći = 20,- zł
 4. Przesyłki płatne przelewem /przedpłata /, dostawa DPD = 26- zł

 

4. Ceny i dokumenty sprzedaży

 1. Wszystkie ceny, produktów i kosztów wysyłki są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 2. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon fiskalny.  Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione produkty są skompletowane i gotowe do wysyłki.

 3. Nabywca może wycofać złożone zamówienie telefonicznie lub mailowo do momentu wysyłki zamówionych produktów. Przed wysyłką nabywca będzie poinformowany pocztą elektroniczną o kosztach i zamówionych produktach.

 4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany prezentowanych produktów, wprowadzania nowych produktów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 5. W przypadku braku zamawianych produktów nabywca będzie niezwłocznie o tym poinformowany i podejmuje decyzję o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 6. W przypadku płatności przelewem,/przedpłata / zamawiane produkty będą wysłane do nabywcy , gdy na rachunek bankowy MARKER . wpłyną odpowiednie środki.Przesłanie potwierdzenia przelewu na nasz adres e-mailowy marker@marker.plprzyśpieszy realizację zamówienia. Na potwierdzenie oraz wpłatę oczekujemy 7 dni, po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

 

5. Zwroty zakupionych produktów

 Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Warunki jakie powinien spełnić nabywca / zamawiający / dokonujący zwrotu.

 1. Zwracane produkty nie mogą być używany, nie mogą nosić jakichkolwiek śladów użycia lub uszkodzeń, pojemniki i butelki z atramentem nie mogą mieć naruszonych plomb /zabezpieczenie nakrętki przed otwarciem /

 2. Oryginane kartridże / kasety z atramentem lub tonerem / są w każdym przypadku dostarczone w oryginalnym opakowaniu :HP, Canon, Brother, Lexmark itp.

 3. W przypadku zwrotu produktów opisanych w p. V.2 / tekst w poprzednim wierszu / należy szczególną uwagę zwrócić na stan opakowania. W żadnym przypadku nie można otwierać opakowania, naruszać plomb fabrycznych, zamazywać tekstów oraz hologramów na opakowaniu.

 4. Zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu.

 5. Zwracony towar należy zaopatrzyć w kopię otrzymanej wraz z nim faktury VAT lub paragonu.

 6. Zwracane produkty należy zabezpieczyć przed uszkodzeniem i odesłać w ciągu 14 dni  na adres sprzedawcy: Firma MARKER , 54-060  Wrocław, ul. Górecka 57 A

 7. Po spełnieniu w/w warunków , zwrot kwoty w wysokości wartości odesłanych produktów nastąpi niezwłocznie, poprzez wykonanie przelewu na wskazane przez nabywcę konto /rachunek bankowy /

W przypadku dostaw " za pobraniem " zwrot należności nastapi przekazem pocztowym lub na wskazany rachunek bankowy .  

 

6. Gwarancja na zakupione produkty

1.Odpowiedzialność za uszkodzenia przesyłki do momentu przekazania spoczywa na przewoźniku. W przypadku uszkodzenia opakowania warunkiem uznania reklamacji jest spisanie w obecności przewoźnika "Protokołu Reklamacji"

2. Reklamacje ilościowe należy zgłaszeć niezwłocznie, najpóżniej w następnym dniu roboczym od odbioru przesyłki.

3. Reklamacje jakościowe należy zgłosić niezwłocznie po ich stwierdzeniu w formie pisemnej lub e-mailem.  Raklamacja powinna zawierać opis wady produktu. Sprzedawca najpóżniej w ciagu 3 dni roboczych przedstawi propozycję sposobu załawienia zgłaszanej reklamacji.

4. Materiały eksploatacyjne do drukarek, objęte są 12 miesięczną rękojmią .

Uwaga!

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 
Po uzgodnieniu ze sprzedawcą  sposobu załatwienia reklamacji można odesłać produkty wadliwe. Do przesyłki należy dołączyć kopię faktury zakupu.
Reklamacji nie podlegają otwarte pojemniki /butelki / z atramentem.
Rękojmia  nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych podlegających zużyciu podczas użytkowania, zużytych w znacznym stopniu / powyżej 70 % /
Rękojmia  nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych produktów.

 

Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.